top of page

DIETA. 10 NATURALNYCH SPALACZY TŁUSZCZU W CODZIENNEJ DIECIE!!! + mała niespodzianka ...

Podejdź do życia ze smakiem i... chudnij jednocześnie!! Jedz codziennie jeden ze smacznych naturalnych kilerów tłuszczu i poczuj się lekko!

Lista 10 skutecznych tępicieli tkanki tłuszczowej:

1. Brokuły 2. kapusta 3. grejpfruty

4. jabłka 5. ananasy

6. cytryny 7. ostre papryczki 8. owoce morza, ryby - szczególnie łosoś 9. Herbata - bez cukru! - najlepiej czerwona

Poproszę abyście dały w komentarzach jakieś ciekawe pomysły na pyszne przepisy z wykorzystaniem podanych produktów! :)

UWAGA UWAGA PRZYJEMNA NIESPODZIANKA ! !

10 produktem - na weekend - jest CZERWONE WINO!

Nie musisz całkowicie wyzbywać się alkoholu podczas dążenia do idealnej sylwetki! Czerwone wytrawne wino zawiera w sobie silny przeciwutleniacz – resweratrol, który zwiększa wykorzystanie przez organizm tlenu oraz energii zgromadzonej jako tłuszcz. Wino może więc sprzyjać szczupłej sylwetce! Dodatkowo najlepszą porą do picia wina jest wieczów ponieważ wówczas organizm najskuteczniej przetwarza alkohol. Niestety - oczywiście "pod warunkiem" - nie możesz przekraczać dawki 2 kieliszków i musisz zasmakować w dobrych wytrawnych winach ! :)

Pamiętajcie - odpowiednia dieta to większa część sukcesu, ale do idealnie wyrzeźbionego ciała niezbędna jest również aktywność fizyczna!

Niezależnie od tego na jakim etapie życia jesteś (przed ciążą, w ciąży czy po ciąży) zachęcam do zapoznania się z moimi propozycjami aktywnego spędzania czasu ! Każda Kobieta niezależnie od wieku i kondycji znajdzie coś dobrego dla siebie! :)

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
bottom of page