top of page

TRIKI. BĄDŹ LEKKA NA WEEKEND Jak w jeden dzień zgubić od 0,5 do 4 kg?!

Wiele kobiet ma problem z nadmiernym magazynowaniem wody w organizmie, szczególnie dotyczy to drugiej fazy cyklu. Ten nadmiar wody często odpowiada za kilka zbędnych kilogramów, opuchlizny, cellulit wodny oraz (w związku z tym) kiepskie samopoczucie... Jest na to prosty i tani sposób! Spróbujcie koniecznie i polecajcie koleżankom!

Potrzebne produkty: • 1 cały ananas • 3l wody (niegazowanej!) • 3-4 cytryny

Dacie radę zdobyć te skomplikowaną listę produktów??? Myślę że tak…

Oczyszczanie z nadmiaru wody i toksyn: • Ananasa kroimy w małe kawałki • Do 1,5l butelki wody wciskamy 1,5/2 cytryny

Od rana zaczynamy dużą szklanką wody z cytryną (popijamy powoli, małymi łyczkami!).

Następnie przez pół dnia, do godz. 16.00 pijemy powoli niewielkimi porcjami całe 3 litry wody z cytryną, jedząc po kawałku ananasa – I TYLKO TO! (to tylko pół dnia dziewczyny dacie radę!)

Pomocne rady: • Rozłóż sobie porcje ananasa odpowiednio do własnych potrzeb. Jeżeli wiesz że o którejś godzinie jesteś wyjątkowo głodna – zostaw sobie największą porcję właśnie na tę godzinę! • Jeżeli jesteś w trasie lub wiesz że przez długi czas nie będziesz mogła skorzystać z łazienki – NIE PRÓBUJ TEGO TRIKU! Bliskość łazienki w czasie tej detoksykacji jest niezbędna! • Koniecznie zważ się rano i koło godziny 18.00 – zobaczysz czy na Ciebie ten trik działa. • Pamiętaj aby od godziny 16 nie zacząć się obżerać! Możesz zjeść ale coś lekkiego, NIEWZDYMAJĄCEGO, z małą zawartością soli – aby znów nie zacząć zatrzymywać wody!

Rezultat zależy od wielu czynników, przede wszystkim od tego ile Twój organizm zatrzymuje wody. Jeżeli jesteś osobą bardzo szczupłą z niewielką tendencją do zatrzymywania wody możesz nie spaść na wadze lub spaść o jakąś niewielką ilość, jednak jak masz większą masę, duże tendencje do zatrzymywania wody rezultat może Cię zaskoczyć! Może się okazać że wieczorem będziesz ważyć od 2 do 4kg mniej! i oczywiście czuć się lekko i świetnie!

Ćwiczenie limfatyczne

Ćwiczenia limfatyczne to ćwiczenia poprawiające i stymulujące krążenie limfy. Zapobiegają lub zmniejszają obrzęki i opuchlizny, pomagają usunąć nadmiar wody z organizmu.

Świetnym ćwiczeniem limfatycznym działającym wszechstronnie na organizm są podskoki :)

skakanie na skakance, na sportowej mini trampolinie i inne. W przypadku opuchlizny rąk, ręce w czasie podskoków trzymamy co jakiś czas w górze potrząsamy dłońmi lub udajemy że wkręcamy żarówki :)

Dodatkową zaletą podskoków - jak wykazali japońscy naukowcy - jest zmniejszenie apetytu co dodatkowo pozwala obniżyć dzienną porcję kalorii!

Jeżeli chciałabyś poznać inne ciekawe i skuteczne ćwiczenia limfatyczne dopasowane do Twoich potrzeb, szczególnie jeżeli jesteś w ciąży – zapraszam na wspólny trening i do zapoznania się z ofertą na mojej stronie internetowej!

woda.jpg

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
bottom of page