top of page

PIERWSZA W POLSCE TERAPIA DOTYCZĄCA W CAŁOŚCI SPECYFIKI ZDROWIA KOBIET !

 

Programy wszystkich terapii ( terapii Połogowej, terapii Ciążowej i terapii Kobiecej ) wchodzących w skład CHMIELNICKA THERAPY zostały ułożone w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną z zakresu fizjoterapii Kobiet, fizjoterapii połogowej, położnictwa, oraz bezpiecznej aktywności Kobiet , Kobiet w Ciąży i Połogu.

Program CHMIELNICKA THERAPY został opracowany specjalnie dla Kobiet tak, aby już nigdy nie były skazane na nieprzygotowaną w Polsce kadrę medyczną, której braki w  całościowej opiece nad Kobietą są niekiedy niezwykle rażące.

 

Bycie Kobietą niesie za sobą szereg wyzwań – wiem o tym najlepiej gdyż jestem jedną z nich-> Kobietą, Żoną, Matką. 

Ponieważ jestem również Fizjoterapeutą pasjonującym się i specjalizującym w zdrowiu Kobiet, mogę pomóc Ci przygotować się do tych Kobiecych „wyzwań” tak, abyś nie ponosiła niepotrzebnych, związanych z nimi, negatywnych konsekwencji.

 

Nie musisz już bać się ciąży czy porodu !

Wystarczy, że będziesz dysponować odpowiednią WIEDZĄ i UMIEJĘTNOŚCIAMI by mieć ogromną szansę uchronić się przed negatywnymi zmianami jakie mogą zajść w Twoim Kobiecym ciele.

Pomogę Ci również wykorzystać czas połogu – najważniejszy okres rekonwalescencji po ciąży i porodzie – do tego by przywrócić Ci pełnię sił, sprawność i wygląd sprzed ciąży – a nawet poprawić te parametry!

Połóg już nie będzie „ciemnym okresem niewiedzy” w którym Kobieta zostaje w naszym kraju zostawiana sama sobie!

To niezwykle ważny czas w Twoim życiu i musisz wiedzieć jak wykorzystać go na swoją korzyść!

To właśnie w tym czasie możesz zadbać o to, by Twoje ciało było piękne i sprawne na lata. Ten cudowny czas kiedy Twoje ciało jest jeszcze pod silnym wpływem hormonów z grupy relaksyn, umożliwia „formowanie go na nowo” . Jednak to tylko pierwsze 14 dni po porodzie!

Nie zmarnuj tego czasu i pozwól o siebie zadbać!

Bo silna, szczęśliwa Mama – to zdrowe, szczęśliwe Dziecko!

 

 

BĄDŹ ŚWIADOMĄ KOBIETĄ ! BĄDŹ GOTOWA NA WSZYSTKO !

TERAPIA CIĄŻOWA

terapia od pierwszego do ostatniego dnia ciąży

 

Terapia dobrana do Twoich indywidualnych potrzeb. 

Dowiedz się w jaki sposób uniknąć i jak zapobiegać negatywnym zmianom, do jakich może dojść w czasie ciąży i porodu.

Bądź świadoma i gotowa a zyskasz Zdrowie, Siłę i Piękny wygląd.

W odpowiednim czasie zacznij stosować właściwą profilaktykę, a problemy: rozejścia mięśnia prostego brzucha, wysiłkowego nietrzymania moczu, obniżenia lub wypadania narządów rodnych, bóle odcinka lędźwiowego kręgosłupa i inne - nie będą Cię dotyczyć!

KONSTRUKTYWNY POŁÓG

fizjoterapia w okresie połogu

 

Połóg nie musi być okresem biernego czekania! liczenia na to, że zmiany jakie zaszły w naszym organizmie podczas ciąży i porodu znikną samoistnie... 

Nareszcie również w Polsce dostępna jest wiedza z zakresu fizjoterapii połogowej! 

Koniecznie dowiedz się, jak bardzo jesteś w stanie sobie pomóc, skorzystaj z całej gamy korzyści jakie oferuje fizjoterapia połogowa. 

TERAPIA KOBIECA

terapia w każdym okresie życia Kobiety

 

Dla KAŻDEJ KOBIETY! Terapia Kobieca uwzględnia czynniki specyficzne dla Kobiecej budowy ciała i wzorców ruchowych. Analizie poddawane są fizjologiczne i patologiczne zmiany jakie zachodzą podczas różnych specyficznych okresów życia kobiety takich jak ciąża, poród i połóg.

Kobiety nie będące jeszcze w ciąży zdobędą wiedzę w jaki sposób odpowiednio się do „tych wyzwań” przygotować, zaś te które ciążę mają już za sobą, dowiedzą się - w jaki sposób cofnąć czas i przywrócić równowagę w swoim organizmie zdobywając

PIĘKNE, SILNE, ZDROWE CIAŁO!

bottom of page