top of page

INFORMACJE

FIZJOTERAPIA KOBIECA - zadbam o Ciebie w sposób kompleksowy

 

Normalizacja działania aparatu ruchowego

Przywrócenie właściwych napięć mięśniowych

Poprawa wyglądu i czynności brzucha – mobilizacja mięśniowa**

Likwidacja stanów bólowych – leczenie właściwym ruchem i masażem

Nauka prawidłowych postaw przy wykonywaniu czynności dnia codziennego

Nauka prawidłowych nawyków w prewencji osteoporozy, nadciśnienia tętniczego, zakrzepicy, zespołu metabolicznego, otyłości

 

** na temat niesamowitej poprawy brzucha jakiej można dokonać po przez zabieg manualnej mobilizacji mięśni, możesz przeczytać na BLOGU pod tytułem:

 "Piękny brzuch to właściwie działające mięśnie

TERAPEUTYCZNY TRENING PERSONALNY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

 

Treningi personalne prowadzę po odbytej wcześniej terapii Kobiecej lub Ciążowej.

Prowadzone przeze mnie zajęcia są częścią planu terapeutycznego i same stanowią element wpływający na poprawę parametrów zdrowotnych.

Jednak aby móc w sposób poprawny i skuteczny uprawiać terapeutyczne aktywności fizyczne, należy najpierw poznać swoje Ciało, nawyki ruchowe, poprawić postawy - tak aby czerpać z ruchu jak najwięcej korzyści. 

 

 

 

 

Przeczytaj o:

 

Nordic Walking       Slow Jogging

SZKOLENIE Z SAMO-MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ
IDEALNE CIAŁO O KAŻDEJ PORZE ROKU- TERAZ W TWOICH RĘKACH!

 

  • Chciałabyś poznać techniki masażu które od uzależnią Cię od drogich zabiegów modelująco-antycellulitowych wykonywanych w salonach SPA? 

  • Chciałabyś sama stać się specjalistką od skutecznego rzeźbienia własnego ciała?

  • Chciałabyś w sposób całkowicie profesjonalny i bezpieczny pozbyć się cellulitu i wyrzeźbić miejsca które ciężko skorygować samymi ćwiczeniami? 

Wiedza którą przekażę raz poznana służyć Ci będzie już ZAWSZE! i ZAWSZE SKUTECZNIE!

Przez lata nauki i praktyki z modelującym masażem bańką chińską opracowywałam własny sposób masażu. Masaż ten wykonywany jest samodzielnie ale ze skutecznością najbardziej profesjonalnego specjalisty!

Całą wiedzę którą musisz posiadać aby w sposób skuteczny i BEZPIECZNY wykonywać samo-masaż bańką chińską, zebrałam na kartkach książki którą otrzymasz podczas szkolenia.

Książka ta nigdy nie pozwoli Ci zapomnieć w jaki sposób i kiedy można wykonywać samo-masaż bańką chińską. Książkę można też kupić bez udziału w szkoleniu, koniecznie dowiedz się więcej!:

bottom of page