top of page

INFORMACJE

Treningi personalne prowadzę po odbytej wcześniej terapii Ciążowej, Połogowej lub Kobiecej.

Prowadzone przeze mnie zajęcia są częścią planu terapeutycznego i same stanowią element wpływający na poprawę parametrów zdrowotnych.

Jednak aby móc w sposób poprawny i skuteczny uprawiać terapeutyczne aktywności fizyczne, należy najpierw poznać swoje Ciało, nawyki ruchowe, poprawić postawy - tak aby czerpać z ruchu jak najwięcej korzyści.

BE ACTIVE MAMA!
zajęcia dla Mam z dziećmi w wieku niemowlęcym
 

Czym jest fitness dla Mam z Dziećmi?

Na pewno słyszałaś o wielu formach fitness. Czy znasz takie zajęcia, na których Mamy mogą zrobić coś dla siebie jednocześnie pozytywnie oddziałując na swoje dziecko?

 

  • Fitness dla mam to zajęcia ogólnorozwojowe. Pozwalające Mamom, które niedawno urodziły, wrócić do formy po ciąży i porodzie.
  • Co najważniejsze, Mamy nie muszą martwić się o zorganizowanie opieki dla swoich pociech - spędzają czas razem z nimi. Po przez dobrą zabawę robią coś pozytywnego dla siebie.

 

Trening personalny - 70zł I 2 osoby 45zł/os I 3 osoby 35zł/os

KONIECZNIE DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

BABY WALKING 
Nordic walking z dzieckiem w chuście lub w nosidełku
 

Baby walking - czyli nordic walking dla Mam z dziećmi noszonymi w chustach lub w nosidełkach, to niezwykle korzystna forma ruchu dla Mam po porodzie! Łączy korzyści wynikające z rehabilitacji oraz fitnessu poprzez: poprawę ruchomości stawów, zwiększenie siły i elastyczności mięśni, zwiększenie wydolności układów krążenia i oddechowego, zmniejszenie obciążenia stawów, zmniejszenie obciążenia kręgosłupa, poprawę postawy ciała i wiele więcej! 

 

 

 

 

Trening personalny - 70zł (własne kije) 80zł (wypożyczone kije)

KONIECZNIE DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

SLOW JOGGING Z WÓZKIEM
 

To zajęcia dla mam z dziećmi wytrzymującymi jeszcze wózkowe podróże! ;)

Jeżeli chciałaś kiedyś „biegać z wózkiem” to pewnie zdajesz sobie sprawę z tego jak niebywale drogie są wózki przystosowane do tej aktywności!

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, mam dla Ciebie ciekawą propozycję!

Trening Slow Joggingu z wózkiem!

Nie musisz kupować specjalnego wózka aby ze mną trenować i korzystać z wszystkich dobrodziejstw jakie daje aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu!

Slow Jogging jest sportem niezwykle bezpiecznym i niekontuzyjnym, ponad to pozwala zachować zdrowie, świetny wygląd i super kondycję. Ten specyficzny rodzaj biegu wpisuje się w filozofię ZEN i opracowany został w Japonii. Cechą charakterystyczną jest niezwykle (jak na bieganie) wolne tempo – co umożliwia uprawianie go pchając jednocześnie (jakikolwiek!) wózek!

Dodatkowo podczas treningu Slow Joggingu prowadzę różnego rodzaju ćwiczenia więc nie myśl że się nie zmęczysz!

Koniecznie poczytaj o cudownej dyscyplinie sportu jaką jest Slow Jogging!

 

Trening personalny - 70zł; grupowy 25zł przy grupie 4 osobowej

KONIECZNIE DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

bottom of page