top of page

INFORMACJE 

Wszystkie formy aktywności ruchowej dla Kobiet Ciężarnych prowadzone są zgodnie z najnowszymi zaleceniami medycznymi. Trening personalny umożliwi dopasowanie wysiłku fizycznego dokładnie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Treningi układane są w oparciu o wiedzę z zakresu fizjoterapii, położnictwa oraz  fitnessu, abyś podczas tych szczególnych dziewięciu miesięcy czuła się tak dobrze jak to tylko możliwe!

 

Do treningów używam profesjonalnego sprzętu fitness najwyższej jakości, by zadbać o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Aby treningi były w najwyższym stopniu skuteczne i bezpieczne podczas ich trwania na bieżąco monitoruję podstawowe parametry takie jak puls osoby ćwiczącej.

 

Wszystkie zajęcia skierowane do Kobiet Ciężarnych zawierają również elementy programowe szkoły rodzenia. Po za utrzymaniem ciała w najlepszej kondycji oraz przygotowaniem go do podjęcia ogromnego trudu jakim jest poród, dowiesz się również w jaki sposób odpowiednio zająć się swoim maleństwem od pierwszych dni jego życia. Nauczysz się bezpiecznego wykonywania niezbędnych codziennych czynności takich jak: podnoszenie, odkładanie, noszenie, przewijanie, kąpanie/higiena, ubieranie noworodka. Dowiesz się również wszystkiego co niezbędne na temat odpowiednich oraz bezpiecznych dla Ciebie i Twojego maleństwa pozycji karmienia.

 

Profesjonalna wiedza i doświadczenie które pragnę przekazać, zapewnią Ci komfort, bezpieczeństwo, świadomość i pewność siebie już od pierwszych dni bycia Mamą.

WAŻNE ! !

  1. Każda przyszła Mama przed przystąpieniem do zajęć musi posiadać pisemną zgodę od lekarza prowadzącego ciąże na wykonywanie aktywności fizycznych dopasowanych do potrzeb i możliwości kobiet ciężarnych. Jeżeli takiej zgodzy nie otrzymam przed rozpoczęciem treningów, niestety zajęć nie poprowadzę.

  2. Kobiety prowadzące aktywny tryb życia przed ciążą, regularnie trenujące - za zgodą lekarza mogą rozpocząć treningi od początku ciąży.

  3. Kobiety które przed ciążą prowadziły siedzący tryb życia a aktywność fizyczną chcą rozpocząć będąc w ciąży - za zgodą lekarza mogą rozpocząć treningi od II trymestru ciąży

  4. Kliknij w przycisk poniżej i przeczytaj jakie są przeciwwskazania:

Treningi personalne prowadzę po odbytej wcześniej terapii Ciążowej.

Prowadzone przeze mnie zajęcia są częścią planu terapeutycznego i same stanowią element wpływający na poprawę parametrów zdrowotnych.

Jednak aby móc w sposób poprawny i skuteczny uprawiać terapeutyczne aktywności fizyczne, należy najpierw poznać swoje Ciało, nawyki ruchowe, poprawić postawy - tak aby czerpać z ruchu jak najwięcej korzyści.

" ACTIVE BELLY ”

 

Zajęcia „Active Belly” to zajęcia w typie fitness przeznaczone specjalnie dla przyszłych Mam noszących dumnie swój wspaniały brzuszek.

Jeśli jesteś osobą aktywną nie rezygnuj z tego w czasie ciąży!

Jeżeli do tej pory nie ćwiczyłaś a obawiasz się, że ciąża pogorszy Twój stan fizyczny i chciałabyś zacząć się ruszać - koniecznie zainetesuj się tymi ćwiczeniami! Dobrane zostaną indywidualnie do Twoich potrzeb! Zyskasz lepsze samopoczucie fizyczne, psychiczne oraz większą pewność siebie!

 

Trening personalny - 70zł I 2 osoby 45zł/os I 3 osoby 35zł/os

KONIECZNIE DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

" BELLY FITDANCE"
 

Zajęcia „Belly  FITdance” to zajęcia ruchowe przeznaczone dla Kobiet w ciąży. System ćwiczeń opiera się na niezwykłej technice znanego od wieków orientalnego tańca brzucha.

Porusz swe ciało i kobiecą nature w cudownie orientalny sposób.. 

 

 

 

 

Trening personalny - 70zł I 2 osoby 45zł/os I 3 osoby 35zł/os

KONIECZNIE DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

"BELLY WALKING"
 

Belly walking - czyli nordic walking w ciąży, to niezwykle korzystna forma ruchu dla przyszłych Mam! Łączy korzyści wynikające z rehabilitacji oraz fitnessu poprzez: poprawę ruchomości stawów, zwiększenie siły i elastyczności mięśni, zwiększenie wydolności układów krążenia i oddechowego, zmniejszenie obciążenia stawów, zmniejszenie obciążenia kręgosłupa i wiele innych! 

 

Trening personalny - 70zł I 2 osoby 40zł/os I 3 osoby 30zł/os

KONIECZNIE DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

"AQUA BELLY"
 
Ćwiczenia w wodzie szczególnie zalecane są kobietom, które odczywają skutki dużych przeciążeń takich jak: bóle stawów oraz bóle kręgosłupa.
Jeśli pragniesz choć chwilowej ulgi, przenieś część cucownego ciążowego ciężaru na wyporność wody!
Poczuj się znów lekko i zgrabnie!
 
 
Trening personalny - 70zł I 2 osoby 45zł/os I 3 osoby 35zł/os
KONIECZNIE DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
bottom of page