top of page

SUPER UJĘDRNIAJĄCE MODELUJĄCE I ANTYCELLULITOWE NARZĘDZIE DLA KAŻDEJ KOBIETY

SLOW JOGGING W TERAPII KOBIET!

W oparciu o rewelacyjną technikę standardowego slow joggingu, oraz doświadczenie i wiedzę z zakresu fizjoterapii i treningu Kobiet na każdym etapie ich życia – opracowałam niezwykle korzystne i skuteczne techniki slow joggingu, dopasowane do różnych potrzeb Kobiet.

Techniki te umożliwiają Kobietom czerpanie radości z ruchu na świeżym powietrzu ZAWSZE, niezależnie od tego na jakim etapie życia obecnie się znajdują: czy to przed ciążą, czy w ciąży czy w czasie połogu czy też po okresie połogu podczas opieki nad małym dzieckiem.

Teraz KAŻDA Kobieta może korzystać z niezwykłych dobrodziejstw najzdrowszej techniki biegania jaka została opracowana!

Slow Jogging Bumping Up

Technika wymaga dużego zaangażowania wszystkich dolnych partii ciała, bardzo dobrej koordynacji ruchowej oraz precyzji i wyczucia w angażowaniu konkretnych mięśni. Uczy świetnej koordynacji i świadomości swojego ciała. Tak jak przy klasycznym Slow Joggingu, poruszanie się tą dopracowaną techniką jest niezwykle korzystne dla zdrowia, całkowicie bezpieczne i bezkontuzyjne – dzięki czemu można bez przeszkód ćwiczyć w ten sposób cały rok i nie martwić się przerwami z powodu leczenia kontuzji!

To co wyróżnia tę technikę – to bardzo konkretna praca miednicą i mięśniami pośladkowymi. Mięśnie kurczą się z odpowiednią częstotliwością z dodatkowymi wibracjami powstającymi podczas poruszania się.

Technika jest :

ABSOLUTNYM KILLEREM CELLULITU!

W NIEWIARYGODNY SPOSÓB UJĘDRNIA I PODNOSI POŚLADKI!

Pregnancy Slow Jogging

Niezwykła technika umożliwiająca bezpieczne „bieganie” kobietom ciężarnym!! Opracowana specjalnie dla przyszłych Mam aby mogły cieszyć się wspaniałym zdrowiem, super kondycją i pięknym ciałem przez cały okres trwania ciąży! Idealny sport dla Kobiet w ciąży! Ta technika biegania nie przeciąża stawów, pomaga w zachowaniu dobrej ruchomości miednicy i odcinka lędźwiowego kręgosłupa – zmniejsza to odczucia bólowe. Pomaga utrzymać w świetnej formie dolne partie ciała. Nie ma niebezpieczeństwa przemęczenia ponieważ ruch odbywa się w wolnym przyjemnym tempie. Jak każdy Slow Jogging idealnie nadaje się do uprawiania ze znajomymi, możesz spędzać czas zdrowo i aktywnie nie rezygnując ze spotkań towarzyskich! Twoja koleżanka nawet jeżeli nie jest w ciąży tak jak Ty, z pewnością zakocha się w innych formach Slow Joggingu i z chęcią będzie Ci towarzyszyć. Technika ta została opracowana w oparciu o wiedzę z zakresu fizjologii ciąży, pod kątem fizjoterapeutycznym tak by była całkowicie bezpieczna dla Kobiety, rozwijającego się dziecka i samej ciąży. Oczywiście jak w każdym innym przypadku wykonywania aktywności fizycznej ciąża musi być zdrowa! Wymagana jest też zgoda lekarza prowadzącego na wykonywanie aktywności fizycznej.

Slow Jogging Baby Buggy

Jest to Slow Jogging dla Mam z małymi dziećmi! Bardzo fajny sport który możesz uprawiać z KAŻDYM wózkiem! Nie musisz posiadać specjalnego, niezwykle drogiego wózka z przeznaczeniem do joggingu! Technika Slow Joggingu umożliwia bieganie z każdym wózkiem i nie powoduje wstrząsów – jest więc bezpieczna dla dziecka! Sama technika jest bardzo bezpieczna dla Mamy nawet w okresie połogu (stosuje się wówczas technikę Pregnancy Slow Joggingu – czuli ciążową). O ile poród przeszedł całkiem pomyślnie - możesz „wybiec” z dzieckiem ze szpitala do domu! ;)

Na mojej stronie internetowej możesz przeczytać więcej na temat samego Slow Joggingu :)

Zachęcam do poznania i trenowania tej aktywności. Jest to sport opracowany pod kątem fizjoterapeutycznym, nie stanowi zagrożenia i niesie za sobą same korzyści - a tych jest naprawdę wiele! :)

Nie zniechęcaj się tym, że jest to "bieganie"! To bieganie którego jeszcze nie znałaś! To bieganie w którym zakocha się nawet największy przeciwnik biegania! ;)

Zapraszam na treningi personalne i grupowe na najpiękniejszej trasie wokół jeziora Lusowskiego.

Zapraszam też na szkolenia w każdym miejscu gdzie prowadzę terapie i treningi personalne.

Trening w Lusowie personalny 70zł, grupowy 25zł. Czas trwania 1h

Jednorazowe indywidualne szkolenie w Warszawie 150zł. Czas trwania 2h

DBAJ O TO BY ŁADNĄ PUPĘ I ZGRABNE NOGI MIEĆ NIE TYLKO NA WAJACJACH ALE CAŁY ROK!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
bottom of page